Starptautiskā Profesionālās Dziedniecības akadēmija

nlogo.jpg

 

Mens agitat molem – doma virza matēriju.

Omnia vincit amor – visu uzvar mīlestība.

Simbols:

       Divi apļi, kuri izvietoti viens virs otra un saskaras vienā punktā, - „Bezgalības” jēdziena simboliskais attēls. Kompozīcijas augšējā daļa – viens no senākajiem ķīniešu monādes attēliem, kura simbolizē divu kosmisko principu mijiedarbību, kuri nodrošina procesu dinamiku Pasaules uzbūvē.

       Kompozīcijas lejasdaļa – augšējās daļas transformācija ģeometriski alģebriskajā pārveidošanas ceļā figūrā, kuru pazīstam kā „kardioīdu”. Šī figūra ir telpiskās kardioīdas („virpojošās kardioīdas”) plaknes attēls, kura simbolizē telpas un laika kontīnuuma modeli.

 

STARPTAUTISKĀ

PROFESIONĀLĀS

DZIEDNIECĪBAS AKADĒMIJA

(SPDzA)

2018./2019. māc. g.

 

Uzņemam studijās visus interesentus bez priekšzināšanām, bez vecuma u.c. ierobežojumiem.

Mūsu Akadēmija ir viena no pirmajām visā pasaulē, kur vienkopus tiek sniegtas tik plašas zināšanas visdažādākās dzīves jomās.

Apmācību plūsmas – latviešu un krievu.

 

Dziedniecības fakultāte – klātiene

Pamatprogramma: 2 mācību gadi (septembris - jūnijs). 

Lekcijas(Rīgā) mēneša pirmā piektdiena, sestdiena un svētdiena.  

Pirmkursnieki!Sākam 2018./2019. māc. g. studijas 2018. gada 7. septembrī plkst. 16.00!!!

I kurss: “Izzini un sakārto (izdziedini) pats sevi”;   II kurss: “Savieno teoriju ar praksi. Palīdzi citiem”; III kurss: Meistarklase – „Kvalifikācijas celšana SPDzA absolventiem”.

Tiek uzdoti mājas darbi, ir jāveic praktiskie darbi, jāsagatavo un jāprezentē Kursa darbs un Diplomdarbs.

Jau darbojas SPDzA Dziedniecības fakultātes filiāles divpadsmit LR pilsētās: Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Koknesē, Liepājā,  Rēzeknē, Tukumā, Talsos, Valmierā un Ventspilī, kā arī Igaunijas galvaspilsētā - Tallinā. Reģistrējietiesģeogrāfiski Jums visizdevīgākajā vietā!

 

Jaunums! Notiek organizatoriski pasākumi Akadēmijas Dziedniecības fakultātes Klātienes filiāļu dibināšanā vairākās ārvalstīs. Piesakiet arī sevi!

Jaunums! Lūdzam pieteiktiesSPDzA Dziedniecības fakultātes Tālmācības nodaļas  I kursā (neatkarīgi no Jūsu dzīves vietas).

Jaunums! Lūdzam pieteikties Starptautiskās Profesionālās Dziedniecības Akadēmijas Psihoinformacioloģijas Fakultātes I kursā.

 

 

 

Mācību priekšmeti

 

     Dziedniecība, medicīnas pamatzināšanas (anatomija, psihiatrija, fizioloģija un patoloģija) un pirmās palīdzības sniegšana, psiholoģija, psihoterapija, holistika, enioloģija, homeopātija, kosmohumānisms, fitodziedniecība, astroloģija, su-džok, ājurvēda, valeoloģija, ētika, pašregulācija un apziņas izmainītie stāvokļi (meditācija, autogēnais treniņš u.c.), masāža, bioenerģētika, neirolingvistiskā programmēšana, garīgo un reliģisko mācību vēsture, uztura mācība, retorika, aromaterapija, biolokācija, dabas dziedniecība, mākslas terapija (mūzika, krāsas)  u.c.

Papildus informācija

Kāpēc Akadēmijai ir piešķirts Starptautisks statuss? Tāpēc, ka: 1) mūsu lektoru sarakstā ir arī ārzemju speciālisti; 2) vairākums mūsu vietējo pasniedzēju ir ieguvuši lielisku izglītību ārpus Latvijas; 3) Akadēmijas mācību programmu ir apstiprinājusi un uzrauga Vispasaules Profesionālo Dziednieku un Ekstrasensu līgas (World Professional Healers and Psychics League) Padome.

Pasniedzēji – vadošie Latvijas un pasaules dažādu nozaru speciālisti: ārsti, dziednieki, psihologi u.c.

Veiksmīgi pielietojot iegūtās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, Jūs iegūsiet diplomēta “Eksperta dabas dziedniecības un atveseļošanas metožu jomā“ kvalifikāciju.

Mācoties Akadēmijā, pastāv iespēja iegūt Starptautiskās klases dziednieka un/vai ekstrasensa Sertifikātu.

Iestāties SPDzA un iesniegt dokumentus var visa gada garumā (latviešu un krievu plūsmas– Dziedniecības fakultātes Klātiene un Tālmācība).

Stājoties Akadēmijā, ir jāuzraksta:

Ø   iesniegums.

 Jāuzrāda personas  apliecinoši dokumenti:

Ø  pase vai ID karte;

Ø  izglītību apliecinoši dokumenti;

Ø  ja ir – pensionāra/invalīda

               Аpliecība.

 

Dokumentu iesniegšana un uzziņas:

Dziedniecības centrā “AKVILONA” (SPDzA),

Tērbatas ielā 49/51-1 (durvju kods-1).

Darba laiks:

pirmdienās, otrdienās, trešdienās

9.00-17.00,

ceturtdienās, piektdienās

9.00-20.00.

Nodarbības notiek:

Dziedniecības centra “Akvilona” konferenču zālē,

Tērbatas ielā 49/51-1, (durvju kods: (1atslēga 3188), Rīgā.

Fax/tel.: (+371) 67275910;

mob.: (+371) 29489221;

 (+371) 29196664.

www.akvilona.lv

E-mail: akvilona@inbox.lv